Idag

20° / 13°
3 m/s

Imorgon

22° / 8°
4 m/s

Thursday

25° / 10°
5 m/s

Styrelsen

Bengt Arén

Vice ordförande

072-001 60 47

bengt.aren@stabergsbatklubb.se

Mats Tanse

Båtplatsansvarig, Ordinarie ledamot

023-280 33

072-252 80 33

mats.tanse@stabergsbatklubb.se

Ricky Turner

Miljöombud, Ordinarie ledamot

070-677 44 21

ricky.turner@stabergsbatklubb.se

Eva Hammar

Ordinarie ledamot, Sekreterare

Åke Larsson

Ordinarie ledamot

072-711 27 50

ake.larsson@stabergsbatklubb.se

Bosse Andersson

Ordinarie ledamot

070-654 52 98

bosse.andersson@stabergsbatklubb.se

Therese Wiklund

Ordinarie ledamot

073-044 29 66

therese.wiklund@stabergsbatklubb.se

Micael Eriksson

Nyckelansvarig, Suppleant

070-381 77 35

micael.eriksson@stabergsbatklubb.se

Per Sundin

Suppleant

per.sundin@stabergsbatklubb.se

Jonas Eriksson

Suppleant

070-325 04 96

Karl Ljungberg

Segelbåtssektionen, Suppleant

070-594 01 74

karl.ljungberg@stabergsbatklubb.se

Kenneth Almqvist

Suppleant

kenneth.almqvist@stabergsbatklubb.se

Lech Rademacher

Segelbåtssektionen

Marcus Jonsson

Sammankallande, Valberedning

073-088 79 19

marcus.jonsson@stabergsbatklubb.se

Tommy Bergkvist

Valberedning

070-603 77 15

Marcus Jonsson

Vaktansvarig

0730-887919

vakt@stabergsbatklubb.se

Informationen uppdaterades senast 2024-03-26